1. Dzisiaj o godz. 16.30 Nieszpory.
  2. W środę wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Zapraszamy do uczczenia naszego Patrona
  3. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, który w sposób szczególny jest poświęcony Matce Bożej. Oddajemy Jej cześć przez nabożeństwa majowe. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach w dni powszednie o godz. 1730, a w niedziele i święta o godz. 1630. Zadbajmy również o kapliczki i krzyże przydrożne i starym zwyczajem śpiewajmy także przy nich majówki.
  4. W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Naszej Ojczyzny. Msze św. w porządku niedzielnym. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji nasze Ojczyzny na Mszy św. o godz. 1200.
  5. W sobotę 4 maja przypada wspomnienie św. Floriana - Patrona Strażaków. Diecezjalne obchody święta strażaków rozpoczną się Mszą św. o godz. 11.00 w Katedrze w Sandomierz. Natomiast w naszej parafii wszystkich strażaków i ich rodziny zapraszamy, na Msze św. w ich intencji, o godz.18.00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
  7. W czwartek o godz. 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 adorować będzie Akcja Katolicka.
  8. W piątek spowiedź na Mszach św. i nabożeństwie.
  9. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych, a o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.
  10. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościołów. O pomoc w sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców Byszówki
  11. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe z Klimontowa.
  12. Robiąc wiosenne porządki na cmentarzu pamiętajmy o segregowaniu śmieci. Do kontenerów na śmieci prosimy wrzucać tylko wypalone znicze.